dilluns, 25 de setembre de 2017

CLASSIFICACIONS 4ª EDICIÓ CURSA URBANA DE SABADELL

C1
1.-
Pere Bossa
44-43
2.-
Juan José Fernández
45-57
3.-
Victor David Garcia
54-09
4.-
Fidel Compte
55-39
5.-
Sergi Fernández
56-46
6.-
Arnau Vilas
58-21
7.-
Albert Bielsa
58-56
8.-
Josep Peñalver
59-12
9.-
Xavier Macias
1-01-22
10.-
Luca Almiñana
1-02-20
11.-
Santi Guillem
1-02-50
12.-
Daniel Degràcia
1-03-01
13.-
Àlex Dalmases
1-04-32
14.-
Laura Sala
1-27-48
15.-
Manel Olmos
1-36-30
16.-
Manel Arroyal
1-43-48
17.-
Àlex Sánchez
1-55-00
18.-
Alícia Bofarull
1-55-00
19.-
Carlos Durán
Error targeta
20.-
Jordi Vilas
Error targeta

C2
1.-
José Luis Alvarez
39-00
2.-
Josep Palau
40-49
3.-
Maurici Rabella
49-16
4.-
Natàlia Gorro
54-20
5.-
Norma Díaz
1-08-35
6.-
Enric Miquel
1-09-03
7.-
Lluc Torner
1-12-57
8.-
Irina Garreta
1-22-00
9.-
Anna Garreta
1-22-00
10.-
India Guijarro
1-42-50
11.-
Raquel Jiménez
1-42-50
12.-
Mar Guijarro
1-42-50
13.-
Jordi Guijarro
1-42-50
14.-
Xavier Oller
1-46-00
15.-
Anna Pascual
1-46-00
16.-
Guillem Malet
1-49-49
17.-
Dolors Perich
Error targeta
18.-
Ramon Franquesa
Error targeta

C3
1.-
Marc Sanllehí
31-57
2.-
Roger Franquesa
31-57
3.-
Albert Riera
37-18
4.-
Oriol Riera
37-18
5.-
Christian Dethloff
40-07
6.-
Albert Sanz
53-10
7.-
Vinyet Palau
1-04-18
8.-
Enric Vilaró
1-07-32

C4
1.-
Roc Bausà
24-30
2.-
Maurici Garriga
34-48
3.-
Jofre Garriga
34-48
4.-
Martí Bosch
34-48
5.-
Farners Palau
43-45
6.-
Adela Shorlemmer
57-10


divendres, 22 de setembre de 2017

HORES DE SORTIDA






HORA
CIRCUIT
COGNOMS
NOM
CLUB
9,27
C1
Miralles Fàbregues
Jaume
COC
9,28
C2
Palau Sanmarti
Josep
COC
9,31
C1
Fernàndez Baldellou
Sergi
COC
9,32
C2
Gorro Felip
Natàlia
coc
9,33
C3
Palau Gorro
Vinyet
COC
9,35
C1
BOSSA BUESO
PERE
COC
9,36
C2
Miquel Hasler
Enric
COC
9,39
C1
OLMOS CREUS
MANEL

9,41
C2
Rabella Fernàndez
Maurici
COC
9,43
C1
Arroyal Jornet
Manel

9,45
C2
Díaz Vergara
Norma

9,47
C1
García García
Víctor D.
Joventut Atlética Sabadell
9,49
C2
GUIJARRO JIMENEZ
India
MAR DE L'INDIA
9,49
C2
JIMENEZ ALVAREZ
RAQUEL
MAR DE L'INDIA
9,51
C2
Torné Solà
Lluc
Escola Esportiva CERR
9,51
C1
DEGRÀCIA ARNAU
DANIEL
COC
9,53
C2
Oller Civit
Xavier
UES
9,55
C1
Durán Zapata
Carlos
INEFC BCN
9,57
C2
Pascual Vall
Anna

9,59
C1
Fernández Vázquez
Juan José
Badalona Orientació
10,01
C2
GUIJARRO JIMENEZ
MAR
MAR DE L'INDIA
10,01
C2
GUIJARRO VALERO
JORDI
MAR DE L'INDIA
10,01
C3
Riera Montané
Albert

10,01
C3
Riera Pujadó
Oriol

10,02
C4
BOSCH CARBONELL
MARTÍ
UES
10,03
C1
Compte
Fidel
COC
10,05
C3
SANZ ARTIGAS
ALBERT

10,06
C4
Bausà Ginesti
Roc
UES
10,07
C1
Almiñana Morales
Luca
COC
10,09
C3
Vilaró Carrió
Enric
COB
10,11
C1
Peñalver Juan
Josep
Bicisprint, Esport Ciclista
10,11
C4
Palau Gorro
Farners
COC
10,13
C3
DETHLOFF
CHRISTIAN